Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. decembra 2006

Béla Bugár má v opozícii viac času na rodinu i záhradkuPredseda Strany maďarskej koalície (SMK) Béla Bugár má rád svoju záhradu a aj preto ocenil oneskorený nástup zimy a skutočnosť, že po dlhom čase má ako opozičný politik viac času . ...Zdieľať

BRATISLAVA 27. decembra (WEBNOVINY) - Predseda Strany maďarskej koalície (SMK) Béla Bugár má rád svoju záhradu a aj preto ocenil oneskorený nástup zimy a skutočnosť, že po dlhom čase má ako opozičný politik viac času . „Samozrejme, všetko mám urobené. Pooral som záhradu. Tam, kde som nemohol s tým mojím malotraktorom, ryľoval som. Všetko je krásne pripravené,“ povedal pre agentúru SITA. Priznal, že aj pre sýkorky má pripravený malý domček a čaká, kedy napadne prvý sneh..

Viac voľného času umožňuje Bugárovi pomôcť tiež dcére, ktorá chodí na cvičisko so psom. „Sem tam sa mi podarí, že ju odveziem a poprípade aj doveziem,“ povedal. V predchádzajúcich rokoch, keď bola SMK súčasťou vládnej koalície, odišiel vraj ráno z domu a vrátil sa večer, či v noci. „Keď nie je rokovanie národnej rady, podarí sa mi niekedy vrátiť domov aj o piatej. A to už dávno nebolo,“ dodal.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mečiar sa vraj niekedy vbíja do dverí, otvorených dokorán
<< predchádzajúci článok
Trest smrti pre Husajna je podľa USA míľnikom pre Iračanov