Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. decembra 2006

Bugár si na zotrvanie vo funkcii predsedu dá podmienkyPo šestnástich rokoch predsedovania už nebudem chcieť ostať predsedom za hocijakých okolností, budem mať určité podmienky, povedal v rozhovore pre SITA šéf SMK Béla Bugár. "Každý predseda má ...Zdieľať
BRATISLAVA 26. decembra (WEBNOVINY) - Po šestnástich rokoch predsedovania už nebudem chcieť ostať predsedom za hocijakých okolností, budem mať určité podmienky, povedal v rozhovore pre SITA šéf SMK Béla Bugár. "Každý predseda má predstavu, ako, na čom a s kým spolupracovať," povedal Bugár s tým, že práve tieto otázky bude strana riešiť na sneme v marci 2007. Svoje podmienky nateraz verejne konkretizovať nechce, naznačí ich na okresných snemoch vo februári. "Čo môžem prezradiť - medzi podmienkami bude, aby sme stranu dali trošku do poriadku, lebo máme aj také základné organizácie, ktoré sú živé len na papieri. Do strany tiež treba dostať mladých ľudí," povedal Bugár s tým, že na dosiahnutie takýchto cieľov treba dostať do vedenia takých ľudí, ktorí to budú vedieť a chcieť na tom robiť.

Vždy boli, sú aj budú ľudia, ktorí nie sú na sto percent spokojní, to je normálne, povedal Bugár. Ak niekto chce získať hlasy proti mne, má možnosť získať takýchto, dodal s tým, že oponentov nevníma podľa toho, či majú umiernenejšie alebo radikálnejšie postoje.
SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbuch ropovodu si vyžiadal najmenej 260 ľudských životov
<< predchádzajúci článok
Spor Gazpromu s Bieloruskom neohrozí dodávky pre Európu