Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

23. apríla 2009

Bielorusov posilní zatiaľ iba jeden z KosticynovcovBieloruský národný tím môže pre blížiace sa majstrovstvách sveta v hokeji vo Švajčiarsku rátať aktuálne s Andrejom Kosticynom, nie však s jeho mladším bratom Sergejom. Obaja útočníci sa ...Zdieľať
BRATISLAVA 23. apríla (WEBNOVINY) - Bieloruský národný tím môže pre blížiace sa majstrovstvách sveta v hokeji vo Švajčiarsku rátať aktuálne s Andrejom Kosticynom, nie však s jeho mladším bratom Sergejom. Obaja útočníci sa rozlúčili s bojmi o Stanleyho pohár v NHL už v 1. kole play-off, keď ich Montreal nestačil na Boston a prehral sériu hladko 0:4. Podľa ruských internetových zdrojov Sergej Kosticyn bude po vypadnutí Montrealu pokračovať v sezóne na farme v Hamiltone, pretože má dvojcestnú zmluvu. A to je dôvod, prečo zatiaľ nezamieri na šampionát do Švajčiarska.


Hamilton rozohral sériu 1. kola play-off AHL proti Grand Rapids a stav je tam aktuálne 2:2. Toto meranie síl sa neskončí skôr ako 26. apríla. Až po tomto dátume by mohol S. Kosticyn prípadne posilniť bieloruský výber na majstrovstvách sveta. Bielorusi budú druhým súperom Slovákov v A-skupine MS v Klotene. Tento súboj je na programe práve v nedeľu 26. apríla.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proti Maďarom na tribúne Petrík, Macho a Štefanka
<< predchádzajúci článok
Graňák by už nerád zažil november 2003

Bielorusov posilní zatiaľ iba jeden z Kosticynovcov - diskusné fórum čitateľov