Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júna 2022

Boli ste v autobuse, ktorý havaroval pri Poprade? Polícia žiada, aby ste sa prihlásiliPolícia žiada cestujúcich z autobusu, ktorý v utorok popoludní havaroval medzi Gánovcami a Popradom, aby sa prihlásili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Poprade alebo na ktoromkoľvek policajnom ...Zdieľať
autobus nehoda 676x451 22.6.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia žiada cestujúcich z autobusu, ktorý v utorok popoludní havaroval medzi Gánovcami a Popradom, aby sa prihlásili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Poprade alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.


Informovala o tom v stredu agentúru SITA hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, podľa ktorej sa vo veci vykonáva objasňovanie.Nehoda si vyžiadala päť zranených vrátane 58-ročného vodiča. Ten viedol autobus po ceste prvej triedy v smere na Poprad.

„Z doposiaľ presne nezistených príčin zišiel z cesty na trávnatý povrch a spätným zrkadlom narazil do dopravného značenia. Autobus sa zosunul do priekopy, kde narazil do stromu,“ opísala Ligdayová. Pri dopravnej nehode sa vodič a cestujúci zranili iba ľahko. Na polícii sa majú podľa hovorkyne prihlásiť cestujúci, či už boli zranení, alebo nie.


Zdroj: Webnoviny.sk - Boli ste v autobuse, ktorý havaroval pri Poprade? Polícia žiada, aby ste sa prihlásili © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Jednorazovú pomoc 100 eur dostanú aj ďalšie osoby, ale musia podať písomnú žiadosť
<< predchádzajúci článok
Priemysel sa má dekarbonizovať cez zvýšenie energetickej efektívnosti