Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júna 2022

Na rozostavanom mrakodrape Eurovea Tower horelo, požiar vypukol na streche (foto)aktualizované 22. júna 2022, 10:09 Na budove Eurovea Tower v Bratislave v stredu ráno vypukol požiar, oheň už likvidujú ...Zdieľať
22.6.2022 (Webnoviny.sk) -


  • aktualizované 22. júna 2022, 10:09


Na budove Eurovea Tower v Bratislave v stredu ráno vypukol požiar, oheň už likvidujú hasiči. Informoval o tom hovorca developera JTRE Daniel Suchý.

„Ranný požiar na Eurovea Tower sa netýkal konštrukcie stavby, ale išlo o požiar technického zariadenia – kompresora, ktorý nezvládol prevádzkový tlak. Požiar začali v krátkom čase likvidovať hasiči," uviedol.

Bratislavskí hasiči prijali oznámenie o požiari strechy rozostavanej výškovej budovy na Landererovej ulici v stredu krátko pred 8:00. Ako informujú v situačnej správe, po príjazde zistili, že ide o požiar kompresora a stavebného materiálu na 38. poschodí.

„Hasičom sa pred malou chvíľou podarilo požiar lokalizovať, aby sa ďalej nešíril. Z miesta zásahu nie sú v súčasnosti nahlásené žiadne zranené ani usmrtené osoby," uviedli s tým, že zásah bol sťažený zlým prístupom k požiarovisku. Na mieste zasahovalo 27 profesionálnych a dvaja dobrovoľní hasiči so siedmimi kusmi hasičskej techniky.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na rozostavanom mrakodrape Eurovea Tower horelo, požiar vypukol na streche (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Summit EÚ: Jedinečná príležitosť rozhodnúť o budúcom smerovaní Európskej únie
<< predchádzajúci článok
Budú preživší z potopeného krížnika Moskva opäť bojovať vo vojne na Ukrajine? Rodiny požadujú koniec ich nasadenia