Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. novembra 2006

Bono si s Kylie Minogue zaspieval na jej koncertePočas druhého koncertného vystúpenia turné popovej princeznej Kylie Minogue si na pódiu zaspieval aj frontman írskej skupiny U2 Bono. Spolu si zaspievali duet Kids, ktorý v pôvodnej verzii Kylie ...Zdieľať

BRATISLAVA 13. novembra (WEBNOVINY) - Počas druhého koncertného vystúpenia turné popovej princeznej Kylie Minogue si na pódiu zaspieval aj frontman írskej skupiny U2 Bono. Spolu si zaspievali duet Kids, ktorý v pôvodnej verzii Kylie nahrala s Robbiem Williamsom v roku 2000. Podľa informácií spoločnosti BBC, Kylie odspieva vo svojej domovskej Austrálii 20 koncertov. V januári budúceho roka sa so svojou šou presunie na Britské ostrovy.

Na prvom koncerte svojho comebackového turné 38-ročná Kylie neudržala slzy a svojim verným fanúšikom poďakovala za ich podporu. "Dlho som si predstavovala túto chvíľu," povedala nadšenému publiku. Turné sa nesie v karnevalovom duchu, plnom ružových boa a cowboyských klobúkov rovnakej farby. Do značnej miery sa líši od jeho prvej časti, ktorú Minogue absolvovala predtým, ako jej diagnostikovali rakovinu prsníka. "Som pripravená, ale nie som si istá, či budem schopná robiť všetko, čo predtým. Nemám na mysli skákanie po pódiu, ale náhle zmeny kostýmov sú veľmi stresujúce," vyjadrila sa pred novinármi. Na návrhu extravagantných kostýmov, ktoré Kylie zatiaľ zvláda meniť sa podieľali také módne esá ako Dolce a Gabbana, Karl Lagerfeld, Emilio Pucii a John Galliano. Na koncertoch odznie okrem známych hitov aj nová pieseň White Diamond, na ktorej sa podieľali členovia zoskupenia Scissor Sisters.

SITA,AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Závisláci "obsadili" Gunagu
<< predchádzajúci článok
Motorola chce prevziať firmu Good Technology

Bono si s Kylie Minogue zaspieval na jej koncerte - diskusné fórum čitateľov