Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

12. marca 2013

Bratislavský festival Cherchez La Femme obohatí aj EtziaNa prvom ročníku festivalu Cherchez La Femme, ktorý sa bude konať od 11. do 13. apríla v štyroch bratislavských kluboch, sa predstaví aj dancehallová speváčka Etzia. Dejiskom jej koncertu ...Zdieľať
etzia BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) - Na prvom ročníku festivalu Cherchez La Femme, ktorý sa bude konať od 11. do 13. apríla v štyroch bratislavských kluboch, sa predstaví aj dancehallová speváčka Etzia.


Dejiskom jej koncertu bude 12. apríla klub Nekapri ArtInn.

"Táto mladá speváčka je stelesnením rôznych kultúr a štýlov, jej hudba a vystúpenia odzrkadľujú pestré korene a jej silný, ale pôvabný hlas znie fascinujúco v kombinácii s karibskými rytmami," uviedli organizátori.

Etzia je hudobníčka, ktorá sa narodila v New Yorku rodičom z Panamy a Trinidadu, no žije vo Švédsku. Okrem nej sa v Nekapri ArtInn predvedie aj dídžejka Lady Louise, Slovensko budú zastupovať MC Zetuzeta a dídžejka Rastanna. Vstupenky na podujatie sa predávajú po 6 eur, na mieste bude vstupné 8 eur.

Festival Cherchez La Femme prinesie do Bratislavy viac ako štrnásť koncertov a živých vystúpení kapiel a projektov, v ktorých dôležitú úlohu hrajú ženy a ich tvorba. Podujatie vo štvrtok 11. apríla v Ateliéri Babylon otvorí Češka Iva Bittová za asistencie švajčiarskej elektro-džezovej interpretky Oy.

V piatok večer bude mať Slovensko zastúpenie prostredníctvom Katky Korček & Lady Kazoo a projektu Ladies s Eugenom Botošom. Záverečný festivalový večer v Ateliéri Babylon zase obohatia Puding pani Elvisovej a belgické duo Soldout. Okrem Ateliéru Babylon a Nekapri ArtInn sa koncerty budú konať aj v KC Dunaj a NuSpirit Clube. Agentúru SITA za organizátorov festivalu informovala Silvia Turnerová.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Len ona vidí brutálneho vraha...
<< predchádzajúci článok
Steven Spielberg chce produkovať film z prostredia Kašmíru

Bratislavský festival Cherchez La Femme obohatí aj Etzia - diskusné fórum čitateľov