Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

07. februára 2011

Bratislavský primátor ocení bratislavských učiteľovBratislavský primátor Milan Ftáčnik ocení pri príležitosti tohtoročného Dňa učiteľov bratislavských pedagógov. Na ocenenie ich môžu navrhnúť kolegovia, rodičia ...Zdieľať
ftacnik Foto: SITA/Peter MaďarBRATISLAVA 7. februára (WEBNOVINY) - Bratislavský primátor Milan Ftáčnik ocení pri príležitosti tohtoročného Dňa učiteľov bratislavských pedagógov. Na ocenenie ich môžu navrhnúť kolegovia, rodičia školopovinných detí či samotní žiaci základných škôl. Pre agentúru SITA to uviedol hovorca primátora Ľubomír Andrassy. Návrhy na ocenenia s krátkym odôvodnením nominácie musia zaslať do 28. februára poštou do Kancelárie primátora na Primaciálnom námestí alebo elektronicky na adresu primator@bratislava.sk. Ocenení získajú okrem symbolickej plakety J. A. Komenského aj finančnú odmenu.

Spoločenské podujatie organizované 28. marca v Zrkadlovej sále Primaciálneho paláca pri príležitosti Dňa učiteľov má pomôcť prezentovať dôležitosť učiteľského povolania, prispieť k morálnemu oceneniu tých, pre ktorých sa práca za školskou katedrou stala nielen povolaním ale aj poslaním. Vedenie bratislavskej samosprávy chce podľa Andrassyho týmto krokom verejne oceniť tých pedagógov, ktorí so svojimi žiakmi dosiahli mimoriadne výsledky v predmetových olympiádach, mimoškolskej činnosti, reprezentácii školy, ale aj hlavného mesta v športových či vedomostných súťažiach.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nový minimálny preddavok treba uhradiť do 8. februára
<< predchádzajúci článok
Holandský radikál Geert Wilders stojí opäť pred súdom

Bratislavský primátor ocení bratislavských učiteľov - diskusné fórum čitateľov