21. septembra 2009

Čapkovič s Červenákom do 2. kola

Slovenskí tenisti Kamil Čapkovič a Pavol Červenák zvíťazili v pondelňajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže štvorhry na turnaji ATP Challenger Tour Trophy v areáli TC Empire v Trnave (dotácia 64 ...

TRNAVA 21. septembra (WEBNOVINY) - Slovenskí tenisti Kamil Čapkovič a Pavol Červenák zvíťazili v pondelňajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže štvorhry na turnaji ATP Challenger Tour Trophy v areáli TC Empire v Trnave (dotácia 64 000 eur, antuka) nad druhým nasadeným párom Poliakom Dawidom Olejniczakom a Indom Puravom Rajom po dramatickom priebehu až v zápasovom tajbrejku za 70 minút 6:4, 3:6, 12:10. Vo štvrťfinále budú ich súperom víťazi slovensko-nemeckého súboja Ján Krošlák, Marek Semjan - Tobias Kamke, Julian Reister.

Držitelia voľnej karty Viktor Farkaš a Filip Vittek nestačili v ďalšom stretnutí 1. kola štvorhry na českú dvojicu Jan Minář a Lukáš Rosol a podľahli hladko po 36 minútach 0:6, 1:6.

Štvorhra - 1. kolo:

Kamil Čapkovič, Pavol Červenák (SR) - Dawid Olejniczak, Purav Raja (2-Poľ./India) 6:4, 3:6, 12:10 - zápasový tajbrejk, hralo sa 70 minút

Jan Minář, Lukáš Rosol (ČR) - Viktor Farkaš, Filip Vittek (SR) 6:0, 6:1 za 36 minút