Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. októbra 2012

Celý váš život je klamstvo, hovorí o alkoholizme Colin FarrellDržiteľ Zlatého glóbusu kedysi pil osem hodín denne a podľa jeho slov sa takmer zrútil.Zdieľať
Colin Farrell Írsky herec Colin Farrell prezradil, ako sa cítil v čase, keď holdoval alkoholu a jeho život bol plný škandálov. "Úprimne povedané, teraz mám osem hodín, ktoré som nemal v čase, keď som každý deň počas 18 rokov pil," uviedol 36-ročný herec pre magazín Details. "Najpodstatnejšie je to, že mi začalo byť príšerne. Tak dlho som sa veľmi hlasným a verejným spôsobom odporne opúšťal, že som sa z toho takmer zrútil, chápete?" dodal. Alkoholu sa nevzdal ani pre svojho syna Jamesa, ktorý má dnes osem rokov. "Doslova som si povedal: 'Ja sa nezmením! Budem jeho kamarát'!' Ako keby posratý 28-ročný narkoman a alkoholik bol presne to, čo potrebuje môj šesťtýždňový syn," vyjadril sa Farrell, ktorý svoju úspešne vyliečenú závislosť označuje za vedľajší produkt slávy. "Celý váš život je klamstvo," priblížil svoju vtedajšiu situáciu.

Rodák z Dublinu začal svoju hereckú kariéru v rôznych televíznych filmoch a seriáloch. Zlom prišiel až so snímkou Tábor tigrov (2000), v ktorej dostal hlavnú úlohu, a ocenili ho bostonskí i londýnski filmoví kritici. Následne si zahral vo filmoch ako Telefónna búdka (2002), Minority Report (2002), Daredevil (2003), Alexander Veľký (2004), Miami Vice (2006), Ondine (2009), Útek zo Sibíri (2010) či Šéfovia na zabitie (2011). Za jeho výkon v komédii V Brugách (2008) dostal Zlatý glóbus. Farrell má búrlivý osobný život, v minulosti sa pre škandály týkajúce sa drog či dokonca sexuálneho obťažovania pravidelne objavoval v médiách. Údajne bol ženatý s Ameliou Warner, ona však tvrdí, že sobášny obrad nebol legálny. S ďalšími dvoma ženami má dvoch synov. Magazín People ho v roku 2003 zaradil medzi 50 najpríťažlivejších mužov sveta.
 

Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Výroba ohýbaného nábytku
<< predchádzajúci článok
Honza Nedvěd sa oženil počas koncertu v Lucerne

Celý váš život je klamstvo, hovorí o alkoholizme Colin Farrell - diskusné fórum čitateľov