30. decembra 2018

Chcel som ho zabiť, reagoval Ranieri po nepremenenej jedenástke Kamaru

Tréner futbalového klubu FC Fulham Claudio Ranieri priznal, že "mal chuť zabiť" svojho zverenca Aboubakara Kamaru. Francúz ignoroval pokyny a v 82. minúte sobotňajšieho duelu 20. ...

Claudio Ranieri Foto: TASR/AP
Londýn 30. decembra (TASR) - Tréner futbalového klubu FC Fulham Claudio Ranieri priznal, že "mal chuť zabiť" svojho zverenca Aboubakara Kamaru. Francúz ignoroval pokyny a v 82. minúte sobotňajšieho duelu 20. kola anglickej Premier League proti Huddersfieldu za bezgólového stavu zobral zahrávanie jedenástky na seba a šancu na skórovanie nepremenil.

"Zvyčajný exekútor pokutových kopov je Mitrovič. Kamara nerešpektoval nielen mňa, ale aj klub, spoluhráčov i divákov. Zobral si loptu a smeroval k bielemu bodu, bolo to neuveriteľné. Chcel som ho zabiť," reagoval po zápase nahnevaný Ranieri.

Na štadióne Craven Cottage sa však nakoniec tešili z víťazstva 1:0 domáci zásluhou srbského útočníka Aleksandra Mitroviča, ktorý sa presadil v nadstavenom čase.