Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. decembra 2022

Chrípka v Trenčianskom kraji postupne zatvára školy, najvyššiu chorobnosť má jeden okresLekári v Trenčianskom samosprávnom kraji (TSK) nahlásili v minulom týždni 5 418 akútnych respiračných ochorení, čo je o 20 percent prípadov viac ako v predchádzajúcom týždni. Informovala o tom trenčianska ...Zdieľať
chripka dieta 676x451 6.12.2022  - Lekári v Trenčianskom samosprávnom kraji (TSK) nahlásili v minulom týždni 5 418 akútnych respiračných ochorení, čo je o 20 percent prípadov viac ako v predchádzajúcom týždni. Informovala o tom trenčianska regionálna hygienička Ľudmila Bučková.


Najvyššia chorobnosť na akútne respiračné ochorenia v rámci kraja bola v minulom týždni v okrese Partizánske, kde dosiahla úroveň 4 108 ochorení na 100-tisíc obyvateľov. Naopak, najnižšiu chorobnosť zaznamenali v Myjavskom okrese.

Rozširujúca sa chrípka mala vplyv aj na vyučovací proces, v Trenčianskom kraji prerušili pre vysokú chorobnosť prevádzku v siedmich materských školách a siedmich základných školách.

Titulok:  Chrípka v Trenčianskom kraji postupne zatvára školy, okres Partizánske mal najvyššiu chorobnosť


Zdroj: Webnoviny.sk - Chrípka v Trenčianskom kraji postupne zatvára školy, najvyššiu chorobnosť má jeden okres © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
MetLife si po dvoch pandemických rokoch opäť zašportoval s deťmi zo Špeciálnych olympiád Slovensko
<< predchádzajúci článok
Slováci si môžu uctiť padlých hrdinov bez mena na novom pietnom mieste, odhalili Hrob neznámeho vojaka (foto+video)