Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

08. januára 2021

Databáza čipovaných ľudí je falošná, web môže byť falošný alebo si z vás vystrelíPolicajný zbor SR upozorňuje verejnosť na stránku „micro-chip.site“, na ktorej si po zadaní mena môžu osoby „overiť, či sú ...Zdieľať
databaza cipovani ludia 676x356 8.1.2021  - Policajný zbor SR upozorňuje verejnosť na stránku „micro-chip.site“, na ktorej si po zadaní mena môžu osoby „overiť, či sú začipované“, respektíve kedy budú.


Ako ďalej policajti informujú na webe Hoaxy a podvody - Polícia SR, na stránke zadali fiktívne meno Karol Korona, ktorého podľa výsledku čaká čipovanie do konca roku 2025. Rovnaký dátum podľa polície vyšiel aj iným vymysleným menám.

Stránka môže podľa polície existovať z jedného z troch dôvodov. „Zbiera skutočné mená osôb na ich prípadné zneužitie, zbiera mená osôb, aby si z nich napokon vystrelila, že uverili hoaxom o čipovaní, alebo sa snaží podporiť dezinformácie o čipovaní svojou existenciou,“ dodala polícia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Databáza čipovaných ľudí je falošná, web môže byť falošný alebo si z vás vystrelí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Smola a Hrušky sa vyzliekli s Nasratou Ženou v novom klipe Otužujem
<< predchádzajúci článok
Najbohatším človekom sveta sa stal Elon Musk, predbehol tak Jeffa Bezosa

Databáza čipovaných ľudí je falošná, web môže byť falošný alebo si z vás vystrelí - diskusné fórum čitateľov