Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. júla 2007

David Beckham si nevie zvyknúť na zvýšenú pozornosť médiíBritský futbalový velikán David Beckham sa bojí o bezpečnosť svojej rodiny zakaždým, keď Beckhamovci opustia dom v Los Angeles. Má strach, že paparazzi, ktorí ich prenasledujú, spôsobia raz ...Zdieľať

BRATISLAVA 25. júla (WEBNOVINY) - Britský futbalový velikán David Beckham sa bojí o bezpečnosť svojej rodiny zakaždým, keď Beckhamovci opustia dom v Los Angeles. Má strach, že paparazzi, ktorí ich prenasledujú, spôsobia raz hroznú nehodu. Beckham sa so svojou ženou Victoriou a ich troma synmi presťahoval do Spojených štátov amerických na začiatku tohto mesiaca po jeho prestupe zo španielskeho veľkoklubu Real Madrid do Los Angeles Galaxy. Tridsaťdvaročný športovec má však problém zvyknúť si na zvýšenú pozornosť médií a vždy sa čuduje, koľko fotografov sa ho snaží zvečniť.

"V Los Angeles to doslova preháňajú. Keď sme si v Londýne vyšli na večeru, sledovalo nás tak štyri alebo päť áut. Minulú noc to bolo 47 áut. Naozaj, to nie je žart. Chodia na červenú a bojím sa, že raz spôsobia nehodu," uviedol v rozhovore pre internetovú stránku ContactMusic.com Beckham.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Joni Mitchell vydá nový album už v septembri
<< predchádzajúci článok
Stredoeurópska nadácia podporila projekt MIDDENTITY

David Beckham si nevie zvyknúť na zvýšenú pozornosť médií - diskusné fórum čitateľov