Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

25. júla 2007

Lindsay Lohan znovu zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholuPolícia v kalifornskej Santa Monice znovu zatkla herečku Lindsay Lohan a obvinila ju z jazdy pod vplyvom alkoholu a držby kokaínu. Incident sa odohral len dva týždne po tom, čo Lohan prepustili z ...Zdieľať

BRATISLAVA 25. júla (WEBNOVINY) - Polícia v kalifornskej Santa Monice znovu zatkla herečku Lindsay Lohan a obvinila ju z jazdy pod vplyvom alkoholu a držby kokaínu. Incident sa odohral len dva týždne po tom, čo Lohan prepustili z odvykacej kúry. Kokaín našla polícia v jednom z herečkiných vačkov. O niekoľko hodín ju prepustili na kauciu takmer 600-tisíc korún. Herečkin právny zástupca Blair Berk uviedol, že jeho klientka opäť podľahla závislosti a znovu je na liečení. "Závislosť je hrozná a spletitá choroba," uviedol Blerk.

Lindsay Lohan ukončila pred dvoma týždňami v kalifornskom Malibu šesťtýždňovú odvykaciu kúru od alkoholu. Speváčka a herečka sa vtedy zaviazala, že bude dobrovoľne nosiť na členku náramok, ktorý odhaľuje prítomnosť alkoholu v tele. "Nosí náramok, aby neboli pochybnosti o jej triezvosti na miestach, kde sa pôjde zabávať, alebo sa najesť a podávajú tam alkohol," uviedol v tom čase publicista Leslie Sloane Zelnik.

Lohan nastúpila na liečbu po divokom májovom víkende, počas ktorého narazila so svojím Mercedesom Benz do obrubníka. Následne ju zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholu a zvalenú ju odfotografovali na sedadle spolujazdca v aute jej priateľa.

Lohan absolvovala tento rok už v poradí druhé liečenie. V januári sa nechala počuť, že sa začala liečiť zo závislosti od bližšie nešpecifikovanej látky.

SITA/AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stredoeurópska nadácia podporila projekt MIDDENTITY
<< predchádzajúci článok
Nórska princezná chce naučiť ľudí, ako komunikovať s anjelmi

Lindsay Lohan znovu zatkli za jazdu pod vplyvom alkoholu - diskusné fórum čitateľov