Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

18. januára 2007

Desmod chystá vlastné DVDPo niekoľkých dňoch novoročného voľna sa skupina Desmod pustila opäť do práce, ktorá okrem koncertovania zahŕňa aj prípravy ich prvého DVD.Zdieľať
       Už koncom januára sa v tejto súvislosti chystajú aktuálni Zlatí slávici nakrúcať svoj nový videoklip k pesničke 100 rokov samoty, ktorý sa podľa všetkého neobjaví v žiadnej z televíznych hitparád, ale iba na spomínanom DVD. To by malo uzrieť svetlo sveta na jar tohto roka a okrem iného na ňom nebudú chýbať zábery z koncertov, zákulisia či rozhovory s členmi kapely. "DVD sa v podstate dokončuje a mohlo by vyjsť už na prelome februára a marca," povedala pre TASR Lenka Slaná z vydavateľstva Sony BMG.

      Desmoďáci sa však v týchto dňoch môžu tešiť aj z ďalšej pozitívnej správy. Ich zatiaľ posledný album Uhol pohľadu presiahol k 31. decembru 2006 hranicu, ktorá je potrebná na zisk doubleplatiny. Podľa ich internetovej stránky sa ho k silvestrovskému dátumu predalo presne 22 745 kusov.
      Ďalší album chce kapela vydať niekedy na jeseň tohto roka. A už pod hlavičkou svojho nového vydavateľa, ktorým sa po podpise zmluvy stalo vydavateľstvo Universal Music.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Možno od Nového roka v Rádiu Max skončí (31. 12. 2006)nasledujúci článok >>
Krása je v očiach toho, kto sa pozerá
<< predchádzajúci článok
Automobilka PSA Trnava vlani vyrobila vyše 51 tis. vozidiel