30. marca 2012

Dinamo Moskva s Graňákom vedie vo finále konferencie už 2:0

V piatkovom druhom finálovom stretnutí play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) domáci SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva 1:2, keď víťazný zásah hosťujúceho tímu dosiahol ...

dinamo moskva ska petrohrad PETROHRAD 30. marca (WEBNOVINY) - V piatkovom druhom finálovom stretnutí play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) domáci SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva 1:2, keď víťazný zásah hosťujúceho tímu dosiahol Čech Marek Kvapil dve minúty pred koncom.

Moskovčania sa ujali vedenia v 33. min zásluhou českého útočníka Jakuba Klepiša, ale v tretej tretine vyrovnal a vykresal iskierku nádeje Maxim Rybin. OHK Dinamo Moskva, ktorého dres si oblieka aj slvovenský obranca Dominik Graňák, vedie v sérii hranej na štyri víťazstvá už 2:0.

Výsledok druhého zápasu finále play-off západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) - hrá sa na 4 víťazstvá:

SKA Petrohrad - OHK Dinamo Moskva 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) - stav série 0:2

Výsledok štvrtkového prvého zápasu finále play-off Východnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) - hrá sa na štyri víťazstvá:

Traktor Čeľabinsk - Avangard Omsk 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) - stav série 1:0