28. marca 2012

Dinamo Moskva zvrátilo trojgólový náskok Petrohradu

V stredajšom úvodnom dueli finále play-off západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva na domácom ľade po predĺžení 4:5. Domáci po dvoch ...

khl PETROHRAD 28. marca (WEBNOVINY) - V stredajšom úvodnom dueli finále play-off západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) SKA Petrohrad podľahol Dinamu Moskva na domácom ľade po predĺžení 4:5.

Domáci po dvoch tretinách viedli už o tri góly.

V 4. min tretieho dejstva slovenský obranca Dominik Graňák asistoval Marekovi Kvapilovi pri prvom góle hosťujúceho mužstva. V predĺžení sa o výhru klubu z Moskvy postaral Denis Mosalev, ktorý týmto gólom zavŕšil svoj hetrik.

Výsledok prvého zápasu finále play-off západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) - hrá sa na 4 víťazstvá:

SKA Petrohrad - OHK Dinamo Moskva 4:5 po predĺžení (1:0, 2:0, 1:4 - 0:1) - stav série 0:1 - Dominik Graňák (Moskva) 0+1

Barca remizovala s AC Miláno, Bayern zdolal Marseille 2:0
BASKETBAL: Do semifinále vykročili lepšie Komárno s Prievidzou