Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

09. decembra 2018

Divadlo Andreja Bagara bude verných divákov odmeňovaťNa archívnej snímke budova Divadla Andreja Bagara.Zdieľať
Na archívnej snímke budova Divadla Andreja Bagara. Foto: FOTO TASR/Štefan Puškáš
 
Nitra 9. decembra (TASR) – Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre bude svojich verných divákov odmeňovať. Očakáva, že sa tak dozvie aj viac o divákoch. "Účel vernostných kariet je založený na tom, že organizácia chce odmeniť svojich zákazníkov rôznymi bonusmi. V našom prípade to budú upomienkové predmety, výhody pri nákupe lístkov a zľavy na vstupenky," uviedol riaditeľ DAB Jaroslav Dóczy.


Ako doplnil, ďalšou výhodou pre držiteľov je, že budú môcť získať vstupenky na predstavenia, ktoré sú evidované ako vypredané. "Stáva sa nám, že v našom systéme už divák nenájde voľný lístok, no v deň predstavenia sa dozvieme, že napríklad pri zájazdoch nepríde plánovaných 45 ľudí, ale iba 40. Na poslednú chvíľu sa nám tak uvoľní päť vstupeniek, ktoré si naši verní diváci ešte budú môcť kúpiť, pretože ich o tom budeme informovať cez notifikačný mail alebo sms správu," vysvetlil Dóczy.

DAB chce prostredníctvom vernostných kariet motivovať verejnosť k častejšej návšteve divadla. Zároveň očakáva, že vďaka bodom zapísaným na karte bude mať prehľad o tom, na aké predstavenia jednotliví diváci najradšej chodia. "Budeme vidieť, aké inscenácie konkrétny človek preferuje a podľa toho mu adresne ponúkať vstupenky," doplnil riaditeľ.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Akcia Doma Dobre poukazuje na problematiku života ľudí bez domova
<< predchádzajúci článok
Pred 110 rokmi sa narodil avantgardný skladateľ Olivier Messiaen

Divadlo Andreja Bagara bude verných divákov odmeňovať - diskusné fórum čitateľov