Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

20. novembra 2012

Do kresla porotcu v SuperStar opäť zasadne Pavol HaberaDo kresla porotcu tretej série speváckej šou Česko Slovenská SuperStar opäť zasadne slovenský spevák Pavol Habera. Kreatívny producent a režisér projektu Pepe Majeský ho označil za ...Zdieľať
palo habera BRATISLAVA 20. novembra  - Do kresla porotcu tretej série speváckej šou Česko Slovenská SuperStar opäť zasadne slovenský spevák Pavol Habera.


Kreatívny producent a režisér projektu Pepe Majeský ho označil za slovenského Simona Cowella. Ten je známy ako britský porotcovský kat, ktorý hovorí nepríjemnú pravdu súťažiacim rovno do očí.

"Som veľmi rád, že sa nám opäť podarilo dostať Paľa na palubu SuperStar. On je pre mňa Simon Cowell Česko-Slovenska a SuperStar by bez neho nebola SuperStar. Najznámejší kat súťaže sa vracia a ja sa na opätovnú spoluprácu s ním veľmi teším," uviedol Majeský.

"Formát súťaže SuperStar sa mi vždy páčil a prácu v ňom som si užíval. Tentoraz som však ponuku televízií Nova a Markíza naozaj dlho zvažoval. Nájsť nových talentovaných spevákov je vždy výzva a každý nový ročník je o to ťažší a ťažší. Je to ale zároveň aj to, čo ma na tejto súťaži baví a láka. Ak sa nám podarí nájsť aspoň jedného speváka, ktorému splníme jeho sen o profesionálnej kariére, budem mať z toho dobrý pocit," povedal Habera, ktorý do poroty zasadne s mladou speváčkou Ewou Farnou, pre ktorú to bude v tejto úlohe premiéra. Mená ďalších porotcov ani moderátorov zatiaľ nie sú známe.


Česko Slovenská SuperStar má za sebou dve série - prvú vysielali v roku 2009 a druhú vlani a víťazmi sa stali Martin Chodúr a Lukáš Adamec. Prvú sériu moderovali Leoš Mareš a Adela Banášová, ktorú v druhej sérii vystriedala speváčka Tina. Porotcovské stoličky v prvej sérii patrili Ondřejovi Hejmovi, Dare Rolins, Marte Jandovej a Pavlovi Haberovi.

Do druhej série sa vrátil iba Habera, ostatných vystriedali Helena Zeťová, Rytmus a Gabriela Osvaldová. Kastingy do tretej série sa už konali v Košiciach, Banskej Bystrici, Ostrave a Brne. Nádejné spevácke hviezdy môžu skúsiť šťastie ešte v Bratislave (1. a 2. decembra) a Prahe (15. a 16. decembra). Víťaza čaká finančná odmena 100-tisíc eur.Informácie zverejnila webová stránka iDNES.cz.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Staromestské vianočné trhy tento rok ožijú literatúrou
<< predchádzajúci článok
Až dve tretiny morských druhov vedci ešte neobjavili

Do kresla porotcu v SuperStar opäť zasadne Pavol Habera - diskusné fórum čitateľov