Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

05. novembra 2012

Ewa Farna bude v porote tretej Česko Slovenskej SuperStarDevätnásťročná česká speváčka Ewa Farna si sadne do porotcovského kresla v tretej sérii speváckej šou Česko Slovenská SuperStar. Ako informovala webstránka Topky.sk, diváci sa na ...Zdieľať
ewa farna BRATISLAVA 5. novembra (WEBNOVINY) - Devätnásťročná česká speváčka Ewa Farna si sadne do porotcovského kresla v tretej sérii speváckej šou Česko Slovenská SuperStar.


Ako informovala webstránka Topky.sk, diváci sa na ňu môžu tešiť už od budúcej jari, keď šou začnú televízie Markíza a Nova vysielať.

Tieto správy Topkám potvrdila aj speváčkina manažérka Michaela Kocourová, podľa ktorej sa Farna na úlohu porotkyne veľmi teší. V súťaži sa pritom ako porotkyňa mala objaviť už v druhom ročníku, no nakoniec si tvorcovia vybrali Helenu Zeťovú.

Česko Slovenská SuperStar má za sebou dve série - prvú vysielali v roku 2009 a druhú vlani. Víťazmi sa stali Martin Chodúr a Lukáš Adamec a súťažou sprevádzali Leoš Mareš a speváčka Tina.

Porotcovské stoličky v prvej sérii patrili Ondřejovi Hejmovi, Dare Rolins, Marte Jandovej a Pavlovi Haberovi. Do druhej série sa vrátil iba Habera, ostatných vystriedali Helena Zeťová, Rytmus a Gabriela Osvaldová.Kastingy do tretej série sa uskutočnia v Košiciach (10. novembra), Banskej Bystrici (11. novembra), Ostrave (17. novembra), Brne (18. novembra), Bratislave (1. a 2. decembra) a Prahe (15. a 16. decembra). Víťaza čaká finančná odmena 100-tisíc eur.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Speváčka Ivanna Bagová vydala debutový album Oheň v duši
<< predchádzajúci článok
Festival plný príbehov z celého sveta

Ewa Farna bude v porote tretej Česko Slovenskej SuperStar - diskusné fórum čitateľov