Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

29. novembra 2012

Moderátormi SuperStar budú Roman Juraško a Zora KepkováModerátormi tretej série speváckej šou Česko Slovenská SuperStar budú Roman Juraško a Zora Kepková. Ako moderátora Markízy, tak aj tvár televízie Nova diváci poznajú predovšetkým ...Zdieľať
superstarlogo BRATISLAVA 29. novembra (WEBNOVINY) - Moderátormi tretej série speváckej šou Česko Slovenská SuperStar budú Roman Juraško a Zora Kepková.


Ako moderátora Markízy, tak aj tvár televízie Nova diváci poznajú predovšetkým z ranných relácií. Do porotcovských kresiel speváckej súťaže zasadnú Pavol Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farna.

Česko Slovenská SuperStar má za sebou dve série - prvú vysielali v roku 2009 a druhú vlani, víťazmi sa stali Martin Chodúr a Lukáš Adamec. Prvú sériu moderovali Leoš Mareš a Adela Banášová, ktorú v druhej sérii vystriedala speváčka Tina.

Porotcovské stoličky v prvej sérii patrili Ondřejovi Hejmovi, Dare Rolins, Marte Jandovej a Pavlovi Haberovi. Do druhej série sa vrátil iba Habera, ostatných vystriedali Helena Zeťová, Rytmus a Gabriela Osvaldová. Kastingy do tretej série sa už konali v Košiciach, Banskej Bystrici, Ostrave a Brne.

Nádejné spevácke hviezdy môžu skúsiť šťastie ešte v Bratislave (1. a 2. decembra) a Prahe (15. a 16. decembra). Víťaza čaká finančná odmena 100-tisíc eur.

Informácie pochádzajú z webstránky www.omediach.com a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Robert Zemeckis dostane cenu pre režiséra roka
<< predchádzajúci článok
OUI, ŠÉFE

Moderátormi SuperStar budú Roman Juraško a Zora Kepková - diskusné fórum čitateľov