Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

31. júla 2022

Dron zasiahol sídlo Čiernomorskej flotily v Sevastopole, hlásia zranených a zrušili aj oslavy Dňa námorníctvaDron s výbušninami zasiahol v nedeľu sídlo ruskej Čiernomorskej flotily v meste Sevastopoľ na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014. Explózia zranila šesť ľudí. Tlačová ...Zdieľať
russia_navy_26349 0fe03f7315f143ee967e589456879c4a 676x451 31.7.2022 (Webnoviny.sk) - Dron s výbušninami zasiahol v nedeľu sídlo ruskej Čiernomorskej flotily v meste Sevastopoľ na ukrajinskom polostrove Krym, ktorý Rusko anektovalo v roku 2014. Explózia zranila šesť ľudí.


Tlačová služba Čiernomorskej flotily uviedla, že pravdepodobne išlo o podomácky vyrobený dron a výbušnina, ktorú niesol, mala slabú silu.

Starosta Sevastopoľa Michail Razvožajev však informoval, že výbuch zranil šesť ľudí. Pre explóziu v Sevastopole zrušili oslavy Dňa námorníctva. Hneď nebolo známe, kde dron začal svoj let.Zdroj: Webnoviny.sk - Dron zasiahol sídlo Čiernomorskej flotily v Sevastopole, hlásia zranených a zrušili aj oslavy Dňa námorníctva © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu
<< predchádzajúci článok
Krúpa tvrdí, že má zmysel ďalej rokovať o Matovičovom odchode a pripúšťa viacero scenárov