04. júla 2017

Dúbravka úspešne debutoval za Spartu Praha. Vychytal čisté konto

Na archívnej snímke brankár Žiliny Martin Dúbravka chytá loptu po strele súpera v zápase 2. kola F-skupiny Ligy majstrov 2010/2011 FC Spartak Moskva - MŠK Žilina 28. septembra 2010 v Moskve. Foto: TASR/Pavel Neubauer
Praha 4. júla (TASR) - Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Dúbravka debutoval v utorňajšom prípravnom zápase v drese svojho nového zamestnávateľa AC Sparta Praha. Dvadsaťosemročný Slovák sa postavil medzi tri žrde do druhého polčasu súboja proti FC MAS Táborsko.

Vo svojej premiére vychytal Dúbravka čisté konto, Sparťania zdolali napokon Táborsko 3:1. Slovenský brankár zamieril na Letnú počas letnej prestávky, v predchádzajúcom ročníku chytal za Slovan Liberec. S klubom podpísal člen reprezentačného tímu kontrakt na tri roky. Informovala oficiálna klubová webstránka.