Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. marca 2019

Elegán vďaka zaujímavým hodinkámNeodmysliteľná súčasť každého gentlemanaZdieľať
Elegán vďaka zaujímavým hodinkám

So stále sa meniacimi trendmi v módnej oblasti môže byť pre moderného muža orientácia v štýle čoraz náročnejšia. Existuje však základný a navždy nadčasový doplnok, ktorého obľuba sa najmä u pánov rokmi nemení. Pánske hodinky sa stali neodmysliteľnou súčasťou vzhľadu každého moderného muža, ktorý vo svojom živote vie, že čas je drahý. Preto potrebuje pre jeho spravovanie tie správne značkové hodinky, ktoré ho nesklamú, keď ide v jeho biznise o sekundy. Okrem funkčnosti by mal však staviť najmä na eleganciu, ak sa chce vo finančnom svete presadiť ako silná a nezávislá osobnosť.

Správny výber závisí od osobného vkusu muža

Každý chlap má svoj osobitný štýl a vkus, prejavuje sa to aj pri výbere pánskych hodiniek. Niekto preferuje športové hodinky s mnohými funkciami a mohutné vzhľadom, iný zasa dáva prednosť elegantným hodinkám.

Elegantné pánske hodinky sa vyznačujú najmä jednoduchosťou. Nájdeme ich aj pod označením klasické alebo analógové. Okrem kovových remienkov je veľmi obľúbeným materiálom koža. V takomto prípade by sa mal muž snažiť o zladenie farby remienku s topánkami a opaskom. Ideálna je koža prevažne v hnedej alebo čiernej škále, no vkusne zladené značkové hodinky aj v iných farbách vedia taktiež nositeľa ukázať v lepšom svetle.

Kvalita a elegancia zo Švajčiarska

Pravdepodobne žiaden muž nepochybuje o prednostiach švajčiarskych hodiniek a mnohí po nich siahnu aj pri kúpe. Tieto hodinky sú povestné nielen svojou kvalitou, ale aj eleganciou a luxusom. Spájajú sa s mnohými svetovými značkami, ako sú napr. Claude Bernard, Catorex, Ingersoll, Vostok Europe, CX Swiss military či Charmex of switzerland.

Pod značkou Claude Bernard sa už dlhé generácie vyrábajú ako pánske tak dámske hodinky, hodinky mechanické i typu quartz. Hodinky majú charakteristický švajčiarsky dizajn, dokážu spoľahlivo podčiarknuť elegantný štýl každého muža, ktorý vie oceniť kvalitu a spoľahlivosť overenej svetovej značky Claude Bernard.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Years & Years roztancujú festival Colours of Ostrava
<< predchádzajúci článok
Mediálny výbor odsúhlasil návrh kandidátov na voľbu člena RVR

Elegán vďaka zaujímavým hodinkám - diskusné fórum čitateľov