Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

26. januára 2022

Elton John sa nakazil covidom, preložil svoje koncerty v Texase


Tagy: Elton John

Elton John už dávnejšie informoval, že európske termíny v rámci svojho svetového turné prekladá na rok 2023, aby mohol podstúpiť operáciu zraneného bedra.Zdieľať
Elton John sa nakazil covidom, preložil svoje koncerty v Texase

Napriek plnému zaočkovaniu i posilňovacej dávke vakcíny sa britský spevák Elton John nakazil chorobou COVID-19 a odkladá dva rozlúčkové koncerty v Dallase v americkom štáte Texas. Informovala o tom v utorok agentúra AP.


Elton John "pociťuje len mierne symptómy" choroby, uvádza sa vo vyhlásení jeho tímu, ktorý dodal, že Elton a turné Farewell Yellow Brick Road sa čoskoro vrátia na pódium.

Elton John mal vystúpiť v American Airlines Center v Dallase na koncertoch 25. a 26. januára. Oba sa uskutočnia v náhradných termínoch.

Pôvodne sa spevákovo severoamerické turné malo konať v roku 2020, ale pre pandémiu sa začalo až 19. januára koncertom v New Orleanse. V programe sú aj vystúpenia v Houstone, Chicagu, Detroite, Toronte, New Yorku a Miami.

Elton John už dávnejšie informoval, že európske termíny v rámci svojho svetového turné prekladá na rok 2023, aby mohol podstúpiť operáciu zraneného bedra.

Tagy: Elton John
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Do line-upu Pohody 2022 pribudli Sigrid, Snail Mail, Noga Erez, Kevin Morby, Mezerg a ďalšie mená
<< predchádzajúci článok
Ťažiarov kryptomien v Kazachstane varovali pred výpadkami elektriny