Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

16. júla 2023

Explózie počas noci otriasli Sevastopoľom, útoky smerovali najmä na prístav (foto)Mestom Sevastopoľ na Rusmi okupovanom ukrajinskom polostrove Krym v noci na nedeľu otriasli explózie. Rusmi dosadený sevastopoľský gubernátor Michail Razvožajev uviedol, že ...Zdieľať
fzvk3wpwqaekszq e1660121959586 676x487 16.7.2023 (SITA.sk) - Mestom Sevastopoľ na Rusmi okupovanom ukrajinskom polostrove Krym v noci na nedeľu otriasli explózie. Rusmi dosadený sevastopoľský gubernátor Michail Razvožajev uviedol, že ruská protivzdušná obrana a námorníctvo odrazili útok dronmi. Útoky smerovali na prístav a štvrť Balaklava. Nijaké správy o obetiach alebo škodách sa hneď neobjavili. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Polostrov Krym Rusi okupujú už od roku 2014. Po tom, ako Rusko vlani začalo otvorenú vojnu proti Ukrajine, ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj opakovane sľúbil oslobodenie všetkých území krajiny, vrátane Krymu.

Zdroj: SITA.sk - Explózie počas noci otriasli Sevastopoľom, útoky smerovali najmä na prístav (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Popradské pieskoviská potrebovali vyčistiť, mesto následne zabezpečilo krycie plachty ako prevenciu 
<< predchádzajúci článok
Holanďana odsúdeného za vraždu priateľky čaká opäť súd, obžalovaný bol vydaný na Slovensko