Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. mája 2012

Farma: Adam dostal list na toaletnom papieri, z Farmy odchádzaNezvyčajný list si Adam vyslúžil od Monikinho muža. Už po prečítaní oslovenia ho spálil v peci.Zdieľať
Adam Kováč Reality šou Farma pár kôl pred koncom opúšťa Adam Kováč. Vo voľbe prvého duelanta dievčatá prehlasovali chlapov a do posledného vyraďovacieho súboja sa dostali poslední dvaja muži na farme.

„Voľba druhého duelanta bude pre mňa veľmi zaujímavá, rozmýšľam medzi Monikou a Radom,“ zavtipkoval Adam, keďže inú možnosť ako zvoliť si Rada nemal. „Aj keby tu bol hocijaký dvojmetrový chlap, vyberiem si radšej jeho ako Rada. Tento duel bude pre obidvoch povzbudzujúci,“ povedal Adam pri voľbe súpera.

„Beriem to športovo. Je to hra a v tejto hre, kto vyhrá duel, tak pokračuje ďalej,“ reagoval Rado na chystaný duel. Bývalý vojak si za prvú disciplínu zvolil preťahovanie lanom, v ktorej Adama bezkonkurenčne premohol.

V prekvapení sa obaja mali ukázať ako zdatní tanečníci klobúkového tanca a v rytme ľudovej hudby si navzájom vymieňať klobúk. Keďže po chvíli sa Rado pomýlil a klobúk nedržal, ani v ruke a nemal ho ani na hlave, získal druhý bod Adam a o víťazovi musel rozhodnúť vedomostný almanach. Päť správnych odpovedí ako prvý dosiahol Rado a na farme ostáva.

„Veril som si, myslím si, že tento duel bol spravodlivý, vyhral lepší. Necítim žiadnu krivdu ,“ povedal Adam po vyradení. Viac ako samotný fakt, že z hry vypadáva, ho mrzelo, že Monika na farme stále ostáva. „Bol som tu jedenásť týždňov a bude ma mrzieť, že nejaké fuchtla, ktorá z toho strávila šesť týždňov v kuchyni a nevie ani založiť oheň, bude tu dlhšie ako ja,“ sťažoval sa Adam.

Od Monikinho muža dostal list na toaletnom papieri, ktorý už po prečítaní oslovenia spálil v peci. Na farme ostala už iba štvorica roľníkov, z ktorých jedného označí za farmára týždňa.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Demi Morre si zahrá matku vo filme Very Good Girls
<< predchádzajúci článok
Austrálčan zabehol polmaratón v teplovzdušnom balóne

Farma: Adam dostal list na toaletnom papieri, z Farmy odchádza - diskusné fórum čitateľov