21. augusta 2006

FC Barcelona získala španielsky Superpohár

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili aj v nedeľňajšom odvetnom stretnutí španielskeho Superpohára nad mestským rivalom Espanyolom 3:0 (2:0) a získali tak ďalšiu trofej do svojej bohatej zbierky. ...

BARCELONA 21. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili aj v nedeľňajšom odvetnom stretnutí španielskeho Superpohára nad mestským rivalom Espanyolom 3:0 (2:0) a získali tak ďalšiu trofej do svojej bohatej zbierky. Skóre na Nou Campe otvoril už po troch minútach Xavi a druhý gól Barcy pridal v 12. min Deco. V druhom polčase sa po druhý raz strelecky presadil portugalský reprezentant Deco, keď v 62. min pečatil konečný výsledok. Prvý duel vo štvrtok sa stal taktiež korisťou víťaza Ligy majstrov 2005/06, keď na ihrisku Espanyolu vyhral 1:0 gólom Giulyho.

Výsledok - Superpohár - nedeľa (odveta):
FC Barcelona - Espanyol Barcelona 3:0 (2:0), prvý zápas 1:0 - FC Barcelona získala Superpohár
Góly: 3. Xavi, 12. a 62. Deco