Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. augusta 2022

Fico zastrašuje orgány činné v trestnom konaní, reaguje ministerstvo na tvrdenia o Santusovej (video)Vyšetrovateľku Dianu Santusovú nikto nezlikvidoval a naďalej pôsobí na policajnej inšpekcii, reagovalo ministerstvo ...Zdieľať
bp_5161 676x451 17.8.2022 (Webnoviny.sk) - Vyšetrovateľku Dianu Santusovú nikto nezlikvidoval a naďalej pôsobí na policajnej inšpekcii, reagovalo ministerstvo vnútra na stredajšie slová Roberta Fica.


Mikulcovo ministerstvo zároveň poukázalo na to, že je to práve predseda strany Smer-SD, ktorý zastrašuje orgány činné v trestnom konaní. „Faktom tiež je, že pán predseda je obvinený spolu s ďalšími zo zosnovania zločineckej skupiny," uviedlo v stanovisku.


Takisto zdôraznilo, že polícia je po dlhých rokoch slobodná v konaní. „Dôkazom toho je 17 právoplatne odsúdených z čias ich vládnutia, obžalovaných je 25 osôb v deviatich prípadoch, ďalších 17 obvinených je v rámci aktuálne prebiehajúcich trestných konaní," dodalo.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Fico zastrašuje orgány činné v trestnom konaní, reaguje ministerstvo na tvrdenia o Santusovej (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodič narazil do rozvodnej skrine elektrickej energie, ohrozil pacientov bojnickej nemocnice
<< predchádzajúci článok
Kadyrov posiela Čečencov bojovať do kresťanskej vojny, je to zrada moslimov