Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. augusta 2010

Ficova vláda podpísala zmluvu krátko pred demisiouNové vedenie úradu vlády dosiahlo dohodu o zrušení rámcovej zmluvy o organizovaní osláv, konferencií, seminárov a školení, ktorá bola uzavretá 2. júla 2010, ...Zdieľať
fico Foto: SITA/Nina Bednáriková

BRATISLAVA 28. augusta (WEBNOVINY) - Nové vedenie úradu vlády dosiahlo dohodu o zrušení rámcovej zmluvy o organizovaní osláv, konferencií, seminárov a školení, ktorá bola uzavretá 2. júla 2010, teda krátko pred podaním demisie bývalej vlády. "Na základe nej sa mali organizovať oslavy, konferencie, semináre a školenia, pričom rámcová suma na jeden rok (12 mesiacov od uzavretia zmluvy) bola 900 000 eur," povedal pre agentúru SITA vedúci úradu vlády Viktor Nižňanský.

Úrad vlády tiež začal rokovať o znížení zmluvnej ceny v rámci operačného programu Informatizácia spoločnosti o približne 500 000 eur. "Zrušili sme tiež zadanie štúdie o možnostiach a rizikách rozvoja vedomostnej spoločnosti v podmienkach SR vo výške 150 000 eur. Do ukončenia zmien na úrade vlády sme zastavili aj obstarávanie v rámci projektu Prehlbovanie kvalifikácie zamestnancov Úradu vlády s rámcovým rozpočtom 1,08 milióna eur."

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Karlovej Vsi premaľujú priechody pre chodcov
<< predchádzajúci článok
Uzbecký minister vraj predpovedal Buriankovi basu