18. decembra 2008

Gáboríkov excelentný návrat

Slovenský hokejista Marián Gáborík zaznamenal excelentný návrat do zostavy klubu hokejovej NHL Minnesota Wild po bližšie nešpecifikovanom zranení v dolnej časti tela, pre ktoré chýbal na ľade od 14. ...

NEW YORK 18. decembra (WEBNOVINY) - Slovenský hokejista Marián Gáborík zaznamenal excelentný návrat do zostavy klubu hokejovej NHL Minnesota Wild po bližšie nešpecifikovanom zranení v dolnej časti tela, pre ktoré chýbal na ľade od 14. októbra. Vynechal posledných 27 stretnutí Wild. Pri svojom návrate strávil na ľade 19 min a 44 sekúnd, jeden gól strelil, pri jednom asistoval a stal sa druhou hviezdou zápasu. Na víťazstvo Minnesoty to však nestačilo. Prehrala s Calgary po predĺžení 2:3 a natiahla šnúru prehraných duelov už na šesť. Ďalší slovenskí hokejisti sa bodovo nepresadili. Výsledky: Buffalo - New Jersey 3:5 (1:2, 1:1, 1:1) Columbus - San Jose 2:1 po predlĺžení (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) Minnesota - Calgary 2:3 po predĺžení (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1), Marián Gáborík (Minnesota) 1+1 Los Angeles - New York Rangers 2:3 po predĺžení (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1) Vancouver - Edmonton 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) SITA