08. októbra 2009

Halákov Montreal utrpel na ľade Vancouveru debakel

V dvoch stredajších stretnutiach zámorskej NHL bol zo Slovákov v akcii iba brankár Montrealu Canadiens Jaroslav Halák, ktorý bol svedkom debaklu svojho tímu na ľade Vancouveru Canucks (1:7). Bratislavský ...

NEW YORK 8. októbra (WEBNOVINY) - V dvoch stredajších stretnutiach zámorskej NHL bol zo Slovákov v akcii iba brankár Montrealu Canadiens Jaroslav Halák, ktorý bol svedkom debaklu svojho tímu na ľade Vancouveru Canucks (1:7). Bratislavský rodák však na ľade strávil iba osem minút, keď v 52. minúte po siedmom góle v sieti Montrealu vystriedal Careya Priceho. Halákov kolega v svätyni Canadiens musel odolávať 32 strelám súpera, z ktorých sedem pustil za chrbát, Bratislavčan za osem minút chytil tri strely z hokejok domácich hráčov a udržal si čisté konto.

V druhom stredajšom stretnutí aktuálny držiteľ Stanleyovho pohára Pittsburgh pripravil fanúšikom nepríjemnú studenú sprchu, lebo prehral doma s Phoenixom 0:3.