28. augusta 2017

Hamšík po triumfe nad Atalantou: Sme skvelý tím

Na snímke tretí zľava Slovák Marek Hamšík sa teší so spoluhrámi.

Na snímke tretí zľava Slovák Marek Hamšík sa teší so spoluhrámi. Foto: TASR/AP
Neapol 28. augusta (TASR) - Futbalistov SSC Neapol zastihol úvod novej sezóny vo výbornej forme. Po hladkom postupe cez OGC Nice do skupinovej fázy Ligy majstrov 2017/2018 im vyšiel aj vstup do najvyššej domácej súťaže, keď na triumf 3:1 nad Hellasom Verona nadviazali v nedeľňajšom domácom súboji 2. kola Serie A proti Atalante Bergamo a dosiahli navlas rovnaké víťazstvo.

Duel proti Atalante nezačali pritom Neapolčania domáci dobre, po prvom polčase prehrávali 0:1. Po zmene strán však prepli na vyšší stupeň a v priebehu piatich minút otočili duel. V drese SSC hral do 58. minúty slovenský stredopoliar Marek Hamšík. "Sme skvelý tím, dosiahli sme parádne víťazstvo," uviedol Hamšík na sociálnej sieti.

Plíšková aj naďalej na čele rebríčka WTA, ako je na tom Cibulková?