30. marca 2011

Hantuchová už v semifinále štvorhry v Miami

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová a Poľka Agnieszka Radwanská zvíťazili v utorňajšom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA Sony Ericsson Open v Key ...

daniela hantuchova Slovenská tenistka Daniela Hantuchová.Foto: MIAMI 30. marca (WEBNOVINY) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová a Poľka Agnieszka Radwanská zvíťazili v utorňajšom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji WTA Sony Ericsson Open v Key Biscayne v Miami na Floride (Premier Mandatory, dotácia 4,5 milióna USD, tvrdý povrch Laykold vonku) nad španielskou dvojicou Nuria Llagosterová-Vivesová, Arantxa Parrová-Santonjová za 109 minút 6:7 (4), 6:1, 10:1 (zápasový tajbrejk).

Slovensko-poľskej dvojici pomohla prestávka spôsobená dažďom po prvom prehranom sete. Po návrate na kurt už nad súperkami jednoznačne dominovali. O postup do finále sa stretnú s víťazkami stretnutia Ana Ivanovičová, Andrea Petkovicová (Srb./Nem.) - Šahar Peerová, Šuai Pcheng (Izr./Čína). Už teraz majú istotu 450 bodov do svetového rebríčka a spoločného šeku na 51 000 USD.

Štvorhra - štvrťfinále:

Daniela Hantuchová, Agnieszka Radwanská (SR/Poľ.) - Nuria Llagosterová-Vivesová a Arantxa Parrová-Santonjová 6:7 (4), 6:1, 10:1 (zápasový tajbrejk) za 109 min

NBA: L. James v Clevelande nepochodil napriek triple-double
NHL: V utorok skóroval Chára, asistencie Meszároša a Sekeru