Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. septembra 2022

Heger: Najdôležitejšie reformy už koalícia presadila. Teraz treba pomôcť občanom s energetickou krízouNajdôležitejšie reformy, ktoré chcela súčasná vládna koalícia schváliť, už prešli parlamentom. V diskusnej relácii Braňo Závodský naživo rádia Expres to skonštatoval predseda vládyZdieľať
heger 676x431 22.9.2022 (Webnoviny.sk) - Najdôležitejšie reformy, ktoré chcela súčasná vládna koalícia schváliť, už prešli parlamentom. V diskusnej relácii Braňo Závodský naživo rádia Expres to skonštatoval predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO). Spomenul pritom reformu nemocníc, reformu národných parkov, reformu vysokých škôl a reformu justície.


„Teraz nás čaká v parlamente ešte jeden zákon, a to je o sociálnej inšpekcii," uviedol premiér s tým, že tento zákon by napriek menšinovej vláde mohol prejsť. „Toto sú tie najväčšie reformy. Teraz sa potrebujeme zamerať na pomoc občanom s energetickou krízou," vyhlásil Heger.

O podpore jednotlivých zákonov podľa Hegera koalícia rokuje so stranou SaS, alebo s nezaradenými poslancami Tomášom Valáškom a Miroslavom Kollárom.

„Ďakujem im za konštruktívny prístup, pretože oni sa vyjadrili, že oni sa pozerajú na zákony podľa obsahu. Ja to chcem v tejto vecnej rovine držať, lebo tak by to malo byť," dodal Heger.


Zdroj: Webnoviny.sk - Heger: Najdôležitejšie reformy už koalícia presadila. Teraz treba pomôcť občanom s energetickou krízou © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polovicu zadržaných protestantov proti čiastočnej mobilizácii v Rusku tvoria ženy, sú medzi nimi aj maloletí
<< predchádzajúci článok
Rusi na trhovisku v Melitopoli zinscenovali teroristický útok a zabili troch vlastných vojakov