Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

15. mája 2019

Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator SalvationVo veku 42 rokov zomrel americký herec Isaac Kappy. Podľa doterajších informácií v pondelok ráno v Arizone skočil z mosta a následne ho zrazilo osobné auto. Rodák z Albuquerque v Novom ...Zdieľať
kappy 676x431 BRATISLAVA 15. mája (WebNoviny.sk) - Vo veku 42 rokov zomrel americký herec Isaac Kappy. Podľa doterajších informácií v pondelok ráno v Arizone skočil z mosta a následne ho zrazilo osobné auto.


Rodák z Albuquerque v Novom Mexiku bol na mieste mŕtvy. Prípad vyšetrujú ako samovraždu. Krátko pred incidentom na službe Instagram zverejnil dlhý príspevok.

"Myslel som si, že som dobrý človek, no nie som. V skutočnosti som bol počas života zlý. Predával som drogy, mal som problémy s daňami, mám dlhy, ničil som si telo cigaretami, drogami a alkoholom. Bol som hrubý k ľuďom, ktorí ma milovali, vrátane mojej rodiny," uviedol herec, ktorý sa tiež ospravedlnil svojim kamarátom a Ježišovi za to, "že ich zradil".

Isaac Kappy


...sa narodil 17. februára 1977. Predstavil sa vo filmoch ako Unesená (2009), Terminator Salvation (2009), Fanboys (2009), Thor (2011) či 10 Years (2011). V roku 2009 sa objavil aj v jednej epizóde seriálu Perníkový tatko (2008 - 2013).


Informácie pochádzajú z webstránky people.com.


Zdroj: Webnoviny.sk - Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator Salvation © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Riaditeľom Fondu na podporu umenia ostáva J. Kovalčík
<< predchádzajúci článok
Koľko toho musí obetovať, aby sa zachránil?

Herec Isaac Kappy zrejme spáchal samovraždu, hral vo filmoch Thor aj Terminator Salvation - diskusné fórum čitateľov