Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. februára 2024

Hlasovanie o Šimkovičovej je vizitkou vládnej koalície a ich novej politickej kultúry, hovorí HolečkováKoalícia nedovolila diskutovať o odvolávaní ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej (nominantka SNS). ...Zdieľať
martina holeckova 676x451 12.2.2024  - Koalícia nedovolila diskutovať o odvolávaní ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej (nominantka SNS). Informovala o tom poslankyňa Martina Holečková (KDH).


Podľa poslankyne je to najlepší príklad toho, že vládna koalícia nevie obhájiť vlastné kroky pred verejnosťou. „Dnešné hlasovanie o ministerke Šimkovičovej je vizitkou vládnej koalície a ich novej politickej kultúry," uzavrela Holčeková.


Zdroj: SITA.sk - Hlasovanie o Šimkovičovej je vizitkou vládnej koalície a ich novej politickej kultúry, hovorí Holečková © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Ministerka Šimkovičová šíri nenávisť, ignoruje odbornosť, diskusiu, rozmanitosť a slobodu, kritizuje Milanová (12. 2. 2024)
 Oproti Milanovej je Šimkovičová hviezdou, obhajuje ministerku kultúry Šutaj Eštok (11. 2. 2024)
 Mimoriadna schôdza k odvolaniu ministerky kultúry Šimkovičovej z funkcie bude v pondelok (9. 2. 2024)
 Nadácia Milana Šimečku pozýva ministerku Šimkovičovú na ich podujatia a aktivity, zabudla ich spomenúť pri vymenúvaní dotácií (8. 2. 2024)
 Premiér Fico plne podporuje ministerku Šimkovičovú, osobne sa chce zapojiť do „súboja“ proti jej prípadnému odvolávaniu z funkcie (8. 2. 2024)
 Šimkovičová: Musíme zvýšiť kontrolu verejnoprávnych umeleckých fondov (7. 2. 2024)
 Progresívne Slovensko vraví, že za nedostatkom podpisov na zvolanie schôdze o odvolaní ministerky Šimkovičovej je administratívny omyl. (5. 2. 2024)
 SaS s PS podajú návrh na odvolanie ministerky kultúry M. Šimkovičovej (24. 1. 2024)nasledujúci článok >>
Ukrajinská protivzdušná obrana zničila 14 dronov, v Dnipropetrovskej oblasti spôsobili ruské útoky požiar
<< predchádzajúci článok
Bödör sa nedostavil na pojednávanie v kauze údajného podplácania, nesúhlasil ani s výsluchom svedkov