Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. februára 2024

Mimoriadna schôdza k odvolaniu ministerky kultúry Šimkovičovej z funkcie bude v pondelokMimoriadna schôdza Národnej rady SR k odvolaniu ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej (nominantkaZdieľať
65c36e459a3fb808529811 676x451 9.2.2024  - Mimoriadna schôdza Národnej rady SR k odvolaniu ministerky kultúry Martiny Šimkovičovej (nominantka SNS) z funkcie bude v pondelok 12. februára.


Návrh na jej odvolanie podalo hnutie Progresívne Slovensko (PS) a strana Sloboda a Solidarita. Líder PS Michal Šimečka tvrdí, že ministerka Šimkovičová šíri nenávisť a nerozumie ničomu, čo je súčasťou jej rezortu

 

.


Zdroj: SITA.sk - Mimoriadna schôdza k odvolaniu ministerky kultúry Šimkovičovej z funkcie bude v pondelok © SITA Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Nadácia Milana Šimečku pozýva ministerku Šimkovičovú na ich podujatia a aktivity, zabudla ich spomenúť pri vymenúvaní dotácií (8. 2. 2024)
 Premiér Fico plne podporuje ministerku Šimkovičovú, osobne sa chce zapojiť do „súboja“ proti jej prípadnému odvolávaniu z funkcie (8. 2. 2024)
 Šimkovičová: Musíme zvýšiť kontrolu verejnoprávnych umeleckých fondov (7. 2. 2024)
 Progresívne Slovensko vraví, že za nedostatkom podpisov na zvolanie schôdze o odvolaní ministerky Šimkovičovej je administratívny omyl. (5. 2. 2024)
 SaS s PS podajú návrh na odvolanie ministerky kultúry M. Šimkovičovej (24. 1. 2024)nasledujúci článok >>
Ruskú rafinériu Iľskij v Krasnodarskom kraji zachvátil požiar, pravdepodobne po útoku ukrajinského dronu (video)
<< predchádzajúci článok
Novela Trestného zákona hanebne pošliapava práva žien a dievčat, Glück podľa Holečkovej „prerazil dno“ (video)