28. októbra 2008

Hossa druhou hviezdou zápasu

Marián Hossa pokračuje v zámorskej hokejovej NHL vo výborných výkonoch, v pondelok po zápase v Los Angeles, ktorý jeho Detroit vyhral 4:3 po samostatných nájazdoch, ho vyhlásili za druhú hviezdu ...

NEW YORK 28. októbra (WEBNOVINY) - Marián Hossa pokračuje v zámorskej hokejovej NHL vo výborných výkonoch, v pondelok po zápase v Los Angeles, ktorý jeho Detroit vyhral 4:3 po samostatných nájazdoch, ho vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia. Hossa strelil v polovici súboja svoj piaty gól v sezóne, na ľade hýril aktivitou, o čom svedčí aj jeho sedem streleckých pokusov. Michal Handzuš v domácom drese prihrával v 41. min na presný zásah Frolova. Do štatistík sa v pondelok asistenciami zapísali aj obrancovia Andrej Sekera z Buffala a Zdeno Chára z Bostonu. Diváci súboja Edmonton - Boston čakali na gól až do 64. min, Widermanovi pri rozhodujúcom okamihu stretnutia prihrával práve Chára. Obrany oboch tímov fungovali celý zápas spoľahlivo, v domácom drese Ľubomír Višňovský nazberal 4 trestné minúty. Výsledky pondelkových stretnutí zámorskej hokejovej NHL: Edmonton - Boston 0:1 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) - Zdeno Chára (BOS) 0+1 Minnesota - Chicago 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) New York Islanders - New York Rangers 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) Columbus - Anaheim 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) Buffalo - Ottawa 2:5 (0:1, 0:3, 2:1) - Andrej Sekera (BUF) 0+1 Los Angeles - Detroit 3:4 po sam. nájazdoch (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1) - Michal Handzuš (LA) 0+1, Marián Hossa (DET) 1+0 SITA