26. novembra 2013

Hubočanov Zenit Petrohrad remizoval s Atleticom Madrid 1:1

Ruský stredopoliar Zenitu Viktor Fajzulin (vľavo) a vpravo španielsky záložník Madridu Koke v zápase skupiny G futbalovej Ligy majstrov Zenit Petrohrad - Atletico Madrid v utorok 26. novembra 2013.

Bratislava 26. novembra (TASR) - Futbalisti Zenitu Petrohrad v základnej zostave so slovenským obrancom Tomášom Hubočanom remizovali v utorňajšom zápase 5. kola G-skupiny Ligy majstrov 2013/2014 doma s Atleticom Madrid 1:1.

Po bezgólovom prvom polčase sa v 53. minúte ujali vedenia hostia, ktorým vyšiel brejk, a Adrian Lopez sám pred domácim brankárom nezaváhal. Zenit sa dočkal vyrovnania v 74. minúte. Smolnikov poslal pred bránku center z pravej strany, ktorý si hlavičkou zrazil do vlastnej siete obranca Toby Alderweireld.