Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

25. júna 2010

Hudobný festival Punkáči Deťom 2010Piešťany / areál Lodenica / 23.7 – 25.7.2010Zdieľať
Punkáči Deťom 2010Už o necelé dva mesiace sa otvoria brány areálu Piešťanskej Lodenice, aby pohostila na svojej pôde jediný punkový festival na Slovensku.
             Benefičný hudobný festival „Punkáči Deťom 2010„ ponúkne návštevníkom tri dni hudby, rôzne atrakcie a súťaže. Na festivale, z ktorého výťažok poputuje pre choré, týrané, zneužívané, postihnuté deti, alebo deti, ktoré sa ocitli v bezprostrednom ohrození života, vystúpi viac ako 50 kapiel na dvoch pódiach. Kultové kapely a špičku slovenskej a českej punkovej scény ( N.V.Ú, Ex-Tip, Totální Nasazení, HT, Načo Názov, Začiatok Konca, Karpina, Hasiaci prístroj, Punkreas, Degradace, Odpad, Nekultúra, Punk Floid, Sitňan a veľa veľa iných kapiel ) každý deň doplnia aj zahraničné kapely ( The Twinkles /IT/, SKARFACE /FR/, Overflow /CR/... ), ktoré ako aj ich tuzemský kolegovia, odohrajú svoje vystúpenie bez nároku na hononár. Okrem punkovej hudby sa môžu návštevníci festivalu tešiť taktiež na poriadnu dávku letného ska a raggae ( Karavana, Sakumprásk, Fuera Fondo, Ska3x...), popríprade rockabilly ( Devil Street 13 ).
                Prídťe a podoporte tak už tradičný, benefičný a zároveň momentálne jediný punkový festival na Slovensku!!! Tešíme sa na Vás v horúcich dňoch 23.7-25.7.2010.           
 
Zvýhodnené ceny lístkov za 15€ ( do konca mesiaca jún ) sa dajú zakúpiť v sieti ticketportal.
Viac info o festivale nájdete na stránke www.punkacidetom.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Partner slovenského filmu začne podporu od 1. júla
<< predchádzajúci článok
Utajovanú spoluprácu Kollera s Rytmusom odhalia už túto sobotu!

Hudobný festival Punkáči Deťom 2010 - diskusné fórum čitateľov