Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

31. júla 2012

Hugo Chávez sa vracia, Venezuela sa dostala do MercosuruVenezuelský prezident Hugo Chávez oslávi svoj návrat na medzinárodnú scénu prijatím svojej vlasti do juhoamerického obchodného združenia Mercosur, o členstvo v ktorom sa Venezuela usilovala šesť ...Zdieľať
chavez BRAZÍLIA 31. júla (WEBNOVINY) - Venezuelský prezident Hugo Chávez oslávi svoj návrat na medzinárodnú scénu prijatím svojej vlasti do juhoamerického obchodného združenia Mercosur, o členstvo v ktorom sa Venezuela usilovala šesť rokov.


Chávez, ktorému pred rokom diagnostikovali rakovinu, príde v utorok do brazílskej metropoly Brazília, kde jeho krajinu oficiálnu príjmu za riadneho člena.

Tými zatiaľ boli Brazília, Argentína, Uruguaj a Paraguaj. Práve ten roky blokoval vstup Venezuely, keďže paraguajský parlament považoval praktiky kontroverzného lídra na ropu bohatej krajiny za nedemokratické.

Po nedávnom pozastavení paraguajského členstva v bloku pre vnútropolitické udalosti tak už 27-miliónovej Venezuele nič nebráni vo vstupe do Mercosuru.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Päť mýtov o chudnutí
<< predchádzajúci článok
Juliju Tymošenkovú vyliečili, postaví sa pred súd

Hugo Chávez sa vracia, Venezuela sa dostala do Mercosuru - diskusné fórum čitateľov

Socialistickí psychopati ...31.7. 11:44:38