Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. augusta 2010

IBM Slovensko mieri do Apollo Business Centra IIPredstavitelia spoločností IBM Slovensko a developerskej skupiny HB Reavis Slovakia podpísali nájomnú zmluvu na prenájom kancelárskych priestorov v bratislavskom biznis centre Apollo ...Zdieľať
ibm logo IBM logo


BRATISLAVA 25. augusta (WEBNOVINY) - Predstavitelia spoločností IBM Slovensko a developerskej skupiny HB Reavis Slovakia podpísali nájomnú zmluvu na prenájom kancelárskych priestorov v bratislavskom biznis centre Apollo Business Center II. Kontrakt zahŕňa prenájom 8 500 metrov štvorcových kancelárskych priestorov v najvyššom kvalitatívnom štandarde „A“, čo predstavuje deväť celých podlaží v 16-poschodovej výškovej budove na Prievozskej ulici. Informovala o tom spoločnosť HB Reavis Slovakia.

Developer do výstavby moderného administratívneho komplexu Apollo Business Center II celkovo investoval 130 mil. eur. Spolu s budovou Apollo Business Center I tvoria najväčší kancelársky komplex v strednej Európe s takmer 126 tisíc metrami štvorcovými prenajímateľnej plochy.

HB Reavis Slovakia, a.s. pôsobí na slovenskom realitnom trhu od roku 1993. Počas minulého roka expandovala do Českej republiky a Maďarska. Medzi jej najvýznamnejšie dokončené stavby patrí nákupné centrum Aupark, Bratislava Business Center I – IV, Apollo Business Center I a II, City Business Center I-II. V investičnom pláne, ktorý len na Slovensku a v Čechách dosahuje poldruha miliardy eur, dominuje multifunkčné Twin City a kancelársky komplex CBC III-V. Po úspešnej realizácii nákupno-zábavného komplexu Aupark v hlavnom meste SR sa spoločnosť HB Reavis Group rozhodla vybudovať Auparky nielen v ďalších regionálnych mestách Slovenska, ale aj v susednej Českej republike.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Muž nevedel o projektile, ktorý mal v hlave
<< predchádzajúci článok
Ozbrojenci v Hondurase zabili ďalšieho novinára

IBM Slovensko mieri do Apollo Business Centra II - diskusné fórum čitateľov