Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

02. júna 2014

Imagine Dragons zverejnili skladbu Battle CryAmerická rocková kapela Imagine Dragons predstavila skladbu Battle Cry, ktorú nahrala do snímky Transformers: Zánik. Tá bude mať svetovú premiéru 19. júna v Hongkongu, kde Imagine Dragons novinku zahrajú ...Zdieľať
imagine dragons BRATISLAVA 2. júna (WEBNOVINY) - Americká rocková kapela Imagine Dragons predstavila skladbu Battle Cry, ktorú nahrala do snímky Transformers: Zánik. Tá bude mať svetovú premiéru 19. júna v Hongkongu, kde Imagine Dragons novinku zahrajú naživo.


Kapela na skladbe spolupracovala so Steveom Jablonským, ktorý mal na starosti hudbu k spomínanej snímke, a tiež Hansom Zimmerom.

Video: Nová skladba od americkej rockovej kapely Imagine Dragons


Imagine Dragons vznikli v roku 2008 v Las Vegas a v súčasnosti fungujú v zložení Dan Reynolds, Ben McKee, Wayne "Wing" Sermon a Daniel Platzman. Debutovali v roku 2009 eponymnou EP nahrávkou, prvý album s názvom Night Visions vydali v roku 2012, pričom v USA sa z neho predalo už viac ako dva milióny kópií.

Za spomínanú skladbu Radioactive, ktorá zaznela napríklad aj v sci-fi Hostiteľ (2013), získali cenu Grammy. V súčasnosti pripravujú druhú štúdiovku.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Art Film Fest obohatia snímky zo svetových festivalov
<< predchádzajúci článok
Americká hviezda Katy Perry vystúpi v Bratislave

Imagine Dragons zverejnili skladbu Battle Cry - diskusné fórum čitateľov