06. marca 2014

Indiane sa v NBA lepí smola na päty, Denver sa rozstrieľal

Basketbalisti Charlotte zvíťazili v stredajšom domácom stretnutí zámorskej NBA nad hráčmi Indiany presvedčivo 109:87. Bobcats výborne zvládli najmä vstup do zápasu, úvodnú štvrtinu ...

indiana NEW YORK 6. marca (WEBNOVINY) - Basketbalisti Charlotte zvíťazili v stredajšom domácom stretnutí zámorskej NBA nad hráčmi Indiany presvedčivo 109:87.

Bobcats výborne zvládli najmä vstup do zápasu, úvodnú štvrtinu vyhrali zdrvujúco 28:8. Streleckým lídrom Charlotte bol Al Jefferson s 34 bodmi. Líder Východnej konferencie z Indiany si pripísal na svoje konto druhú prehru v sérii, v utorok podľahol Golden State 96:98.

Neobvyklú porciu 75 bodov v prvej štvrtine videli diváci v Denveri, kde miestny Nuggets vyhrávali po úvodnom úseku hry nad basketbalistami Dallasu 41:34. Domáci napokon uspeli 115:110, hosťom nepomohol ani výkon najlepšieho strelca duelu Dirka Nowitzkého. Nemec zaznamenal 27 bodov a 7 doskokov.