Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

14. júla 2008

Internetové kníhkupectvo ePlanet.sk s novým webom„Prelistujte si knihu skôr, ako ju kúpite“, to je hlavná myšlienka vynoveného webu internetového kníhkupectva ePlanet.sk, spusteného do prevádzky dňa 9.7.2008.Zdieľať
Nový web internetového kníhkupectva navyše vďaka náhľadom na viac ako 20 000 ukážkových strán ponúkaných kníh, máp a turistických sprievodcov prináša pre ľudí nakupujúcich na internete úplne nové možnosti.
 
Nový web kníhkupectva ePlanet.sk, ktorý ponúka viac ako 35 000 titulov a najširšiu ponuku turistických sprievodcov, máp a atlasov, tak po spustení nového webu dáva k dispozícii zákazníkom okrem náhľadu na viac ako 20 000 ukážkových strán z kníh aj ďalších takmer 3 000 pdf súborov s obsahom či ukážkami textov z vybraných kníh, ktoré je možné vidieť ešte pred samotným nákupom.
 
Ďalšou novinkou webu tohto známeho kníhkupectva sú výrezy, či celé ukážky z máp, ktoré pomôžu zákazníkovi zorientovať sa, akú oblasť daná mapa pokrýva či aké je jej grafické prevedenie. Mapy a sprievodcovia sú navyše po novom zoradené prehľadne podľa jednotlivých krajín, čo ďalej uľahčuje nájdenie potrebnej mapy.
 
Absolútnou novinkou je možnosť prihlásiť sa k odberu noviniek podľa záujmov a preferencií zákazníka. Zákazník tak dostane vždy aktuálne a najmä cielené informácie z knižných oblastí, o ktoré sa zaujíma. Novinkou a pre zákazníka určite príjemnou a vítanou funkciou je aj nová SMS notifikácia o stave objednávky, ktorá mu umožňuje byť vždy informovaný o tom, čo sa s objednaným tovarom deje.
 
Samotný vývoj nového webu bol realizovaný známou českou spoločnosťou NetDirect s.r.o. a trval takmer pol roka. Pri vývoji boli použité i výsledky z užívateľského testovania realizovaného spoločnosťou SOFTPAE, vďaka ktorým web prináša pre návštevníkov viaceré nové zmeny spočívajúce v zjednodušení procesu vyhľadávania kníh, navigácii i samotného nákupu kníh na internete.
 
S novým webom sa vyberáme na otvorenejšiu cestu k zákazníkovi. Doplnili sme mnohé nové funkcie i priamo do nášho interného prostredia, ktoré nám umožňujú reagovať pružnejšie. Naše systémy sme napojili na systémy našich dodávateľov, čím vieme presnejšie určovať dodacie lehoty, vieme rýchlejšie reagovať na zmeny v cenách a pod. A vďaka SMS notifikácii prinesieme i väčšie istoty zákazníkom nášho kníhkupectva.“ - to sú slová Ing. Milana Šimoníka, riaditeľa spoločnosti ePlanet.sk, s.r.o., ktoré len dokazujú, že vynoveniu tohto internetového kníhkupectva bola venovaná vysoká pozornosť.
 
Adresa webu je: http://www.eplanet.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pri príležitosti Dňa Bastily sa v Paríži zišli svetoví lídri
<< predchádzajúci článok
Internet chello je dostupný už aj v Trenčíne, spolu v 15 mestách