Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

21. apríla 2024

Izrael čoskoro zvýši tlak na Hamas a zasadí mu ďalšie a bolestivé údery, avizuje NetanjahuIzrael v nadchádzajúcich dňoch zvýši tlak na militantné hnutie Hamas. Vo vyhlásení to uviedol izraelský premiér Benjamin ...Zdieľať
netanjahu 2 676x451 21.4.2024 (SITA.sk) - Izrael v nadchádzajúcich dňoch zvýši tlak na militantné hnutie Hamas. Vo vyhlásení to uviedol izraelský premiér Benjamin Netanjahu.


„V najbližších dňoch zvýšime politický a vojenský tlak na Hamas, pretože toto je jediný spôsob, ako priviesť späť našich rukojemníkov a dosiahnuť víťazstvo. Čoskoro zasadíme ďalšie a bolestivé údery Hamasu,“ vyhlásil Netanjahu. Podrobnosti neuviedol.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konfliktOd začiatku vojny medzi Izraelom a Hamasom v Pásme Gazy, ktorú vyvolal útok militantov na juh Izraela zo 7. októbra, Netanjahu sľubuje, že v nej bude pokračovať, kým militantné hnutie nebude zničené a nevrátia sa všetci rukojemníci.


Zdroj: SITA.sk - Izrael čoskoro zvýši tlak na Hamas a zasadí mu ďalšie a bolestivé údery, avizuje Netanjahu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Izraelské ministerstvo zahraničia si predvolá veľvyslancov z krajín, ktoré podporili palestínske členstvo v OSN
<< predchádzajúci článok
Nemecko a Litva chcú pomôcť obnoviť energetickú infraštruktúru Ukrajiny komponentmi z nepoužívaných elektrární