Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. mája 2020

Izraelská polícia zastrelila pri jeruzalemskom Starom meste neozbrojeného PalestínčanaIzraelskí policajti v sobotu neďaleko jeruzalemského Starého mesta zastrelili neozbrojeného Palestínčana. Polícia tvrdí, že muž "niesol podozrivý predmet, ktorý vyzeral ako pištoľ", a keď mu ...Zdieľať
israel_palestinians_12431 d39ae46c608e4ad28a143b891896a053 676x451 30.5.2020 (Webnoviny.sk) - Izraelskí policajti v sobotu neďaleko jeruzalemského Starého mesta zastrelili neozbrojeného Palestínčana. Polícia tvrdí, že muž "niesol podozrivý predmet, ktorý vyzeral ako pištoľ", a keď mu prikázali zastať, rozbehol sa preč.


Bežali teda za ním a začali strieľať. Policajný hovorca Micky Rosenfeld neskôr informoval, že v oblasti nenašli žiadnu zbraň.

Príbuzný zosnulého, ktorého identifikovali ako 32-ročného Iyada Halaka, pod podmienkou zachovania anonymity povedal, že muž bol mentálne znevýhodnený a smeroval do neďalekej školy pre ľudí so špeciálnymi potrebami.


Zdroj: Webnoviny.sk - Izraelská polícia zastrelila pri jeruzalemskom Starom meste neozbrojeného Palestínčana © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koalícia by sa nezlomila, ak by Podmanický vstúpil do klubu Sme rodina, myslí si politológ Eštok
<< predchádzajúci článok
Novým predsedom bývalej vládnej strany Most-Híd sa stal exminister László Sólymos

Izraelská polícia zastrelila pri jeruzalemskom Starom meste neozbrojeného Palestínčana - diskusné fórum čitateľov