30. októbra 2008

Jágr zranený, štart v Prahe otázny

Najväčšia hviezda Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), český útočník klubu Avangard Omsk Jaromír Jágr nedohral stredajšie stretnutie na ľade petrohradského SKA (0:5), keď sa zranil už na ...

PETROHRAD 30. októbra (WEBNOVINY) - Najväčšia hviezda Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), český útočník klubu Avangard Omsk Jaromír Jágr nedohral stredajšie stretnutie na ľade petrohradského SKA (0:5), keď sa zranil už na začiatku úvodnej tretiny. Na ľade strávil iba 6 minút a po prvej prestávke sa už na ploche neobjavil. Klub z Omska bez svojej najväčšej opory zaznamenal najvyššiu prehru v súťaži. Podľa denníka Sovetskij Sport Avangard neposkytol o Jágrovom zranení žiadne bližšie informácie. Nie je jasné ani to, či nastúpi v piatok v Čerepovci a na budúci týždeň v Prahe v prípravnom zápase českej reprezentácie proti Slovensku. SITA